این روزها صنعت مواد غذایی و راه اندازی فست فود در صدر مشاغل پردرآمد و اشتغال زا محسوب می شود

یکی از برترین مجموعه های راه اندازی فست فود که با استفاده از بهترین و کارآمد ترین مدیران و سرآشپزان و باریستاهای این صنعت در ایران مشغول راه اندازی ده ها پروژه موفق است، مجموعه راه اندازی صفر تا صد فست فود می باشد.

این تیم با سرپرستی سرآشپز بین المللی حسام حسینی ضمن طی کردن مدارج تحصیلی و آکادمیک این هنر-صنعت و سال ها کار تجربی و تخصصی به برترین مجموعه راه اندازی فست فود در ایران بدل شده است.

سرآشپز حسام حسینی با 25 سال سابقه تحصیل و کار حرفه ای و با نگاهی ملی برای در اختیار داشتن بهترین فست فود ها، رستوران ها، هتل ها و تالارهای پذیرایی در کشورمان اقدام به تاسیس شرکت صفر تا صد فست فود نموده و در طی این مدت مجموعه های بی نظیری از فست فود های برتر کشورمان را راه اندازی کرده است.

برای مثال فست فود تیک آف در تهران، فست فود دیدو در کرمان، فست فود بوته در اراک، فست فود مینوک در اهواز، فست فود ژینو در بهبهان، فست فود دنیز در یزد، فست فود هیراد در بندر انزلی و …. و ده ها پروژه انجام شده و آماده بهره برداری از نمونه کارهای تیم راه اندازی فست فود صفر تا صد می باشد.

خدمات مجموعه صفر تا صد فست فود شامل :

-طراحی
-ساخت
-راه اندازی
-آموزش
-مشاوره
-تجهیز و چیدمان هتل ها
-رستوران های اروپایی
-آسیایی
-دریایی
-مدیترانه ای
-فود کورت
-تالارهای پذیرایی
-آشپزخانه های صنعتی
- راه اندازی فست فود
و کافی شاپ با منطقی ترین سرمایه گذاری در کلاس و استانداردهای جهانی و بالاترین میزان سود دهی می باشد.این مجموعه با بهره گیری از افراد توانمند و آموزش دیده در زمینه هتلداری و آشپزی مفتخراست کلیه فنون و راهکارهای فست فود داری را به شرح زیر در اختیار کارفرما قرار دهد:

1- رعایت کلیه الزامات مورد درخواست مشتری و افزایش سطح رضایت مشتریان


2- افزایش سطح کیفی فرآرده های غذایی و رعایت کلیه الزامات قانونی
3- افزایش سطح بهداشت محیط و بهداشت فردی کارمندان در کلیه مراحل، از ورود مواد اولیه تا مرحله فروش و تحویل محصول به مشتری
4- احترام و رفتار مودبانه با مشتری در کلیه حوزه ها و اطلاع رسانی شفاف به مشتری
5- نهادینه نمودن فرهنگ بهبود مستمر در کلیه سطوح